پیش بینی آیفون جدید 2021

گوشی های 2021 اپل احتمالاً در اواخر سال عرضه می شوند ، اما ما از منابع مختلف اخبار مربوط به انتظارات در نسل بعدی آیفون از شرکت اپل را می شنویم.

الان کل موضوع چیست؟ ما از انواع مختلف منابع شنیده ایم که انتظار هیچ گونه بروزرسانی عظیم نیستند ، زیرا شایعات نشان می دهد که این شرکت تمرکز خود را بر اصلاح طراحی ، بهبود داخلی و حتی ممکن است دوربین های بسیار قدرتمندتری نیز دارد.

همه اینها در حال حاضر حدس و گمان است و ممکن است با آماده شدن اپل برای انتشار گوشی بعدی خود ، دستخوش تغییراتی شود.

بریم سر اصل مطلب

آیفون بعدی چیه ؟

چه موقع بیرون است؟ احتمالاً سپتامبر 2021

چه هزینه ای خواهد داشت؟ انتظار داریم 699 دلار / 699 پوند / 1،199 دلار استرالیا به بالا باشد

ایفون

تاریخ عرضه و قیمت آیفون 13

چه زمانی می توانید انتظار داشته باشید که بتوانید آیفون نسل بعدی بخرید؟ ما انتظار داریم تاریخ عرضه آیفون 13 در سپتامبر 2021 تعیین شود ، اما ممکن است با توجه به همه گیری Covid-19 این موضوع تغییر کند.

طی 10 سال گذشته ، اپل به طور مداوم گوشی های پرچمدار خود را در یک رویداد نزدیک به ابتدای ماه سپتامبر معرفی کرده و 10 روز بعد گوشی ها را منتشر کرده است. همه اینها در سال 2020 به دلیل مشکل همه گیری تغییر کرد و تلفن ها از پنجره معمول خود به تأخیر افتادند.

آیفون 12 و آیفون 12 پرو به ماه اکتبر برگردانده شدند و دو دستگاه دیگر – آیفون 12 مینی و آیفون 12 پرو – در ماه نوامبر منتشر شدند ، ظاهرا به دلیل کمبود قطعات برای فرایند ساخت.

درباره قیمت آیفون 13 اطلاعات کمی در دست است ، اما انتظار داریم که در سطح مشابهی با آیفون 12 باشد.

هر شانس وجود دارد که آیفون بعدی آیفون 13 نامیده نشود ، این خصوصاً درست است زیرا عدد 13 در مناطقی از جهان ، از جمله ایالات متحده به عنوان یک عدد بدشانس دیده می شود ، بنابراین ممکن است اپل بخواهد از این عدد صرف نظر کند زمان یک آیفون جدید فرا می رسد.

با شایعاتی که حاکی از آن است که ما شاهد طراحی نسبتاً مشابه آیفون 12 خواهیم بود ، ممکن است این شرکت در حال خواندن یک خانواده آیفون 12s برای سال 2021 باشد. این روش معمول برای اپل است که سال بعد یک سری S را معرفی می کند ، و ممکن است سال آینده شاهد آن باشیم.

آیفون 13 و شایعات

ایفون

اول از همه ، ما انتظار چهار عضو از خانواده آیفون 13 را داریم. احتمالاً این موارد وجود دارد – اما این تضمین نشده است – آیفون 13 مینی ، آیفون 13 ، آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس.

این شرکت تا سال 2020 روی سه مدل تمرکز داشت ، زمانی که مدل مینی را به عنوان چهارمین گوشی از خانواده آیفون 12 معرفی کرد. بیشتر شایعات حاکی از آن است که در سال 2021 ادامه خواهد یافت و حتی اگر آیفون 12 مینی فروش خوبی داشته باشد این اتفاق می افتد.

چیزی که برای آیفون 12 شایعه شد و به نتیجه نرسید ، اضافه شدن نمایشگر با نرخ تازه سازی بالا بود. شایعات حاکی از آن است که ممکن است در آیفون 13 معرفی شود و این باعث می شود صفحه نمایش هنگام بازی کردن یا پیمایش از طریق شبکه اجتماعی شما نرم و صاف باشد.

این فناوری ممکن است به همان روشی که ما در صفحات iPad Pro شرکت مشاهده کرده ایم ، کار کند که در آن می تواند سرعت تازه سازی را بسته به نوع فعالیتی که در تلفن خود انجام می دهید ، تغییر دهد.

شایعه دیگری از شایعات نرخ تازه سازی 120 هرتز پشتیبانی می کند اما نشان می دهد چنین صفحه نمایش ممکن است فقط در دو مدل از چهار مدل آیفون 13 پیش بینی شود. شاید این بدان معنا باشد که آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس دارای صفحه نمایش 120 هرتزی هستند .

همچنین درز دیگری نشان می دهد که این شرکت سرانجام آماده معرفی اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر است. بسیاری از تولیدکنندگان اندروید از این فناوری در گوشی های شاخص استفاده می کنند و این درزها نشان می دهد که اپل آماده است تا از این الگو پیروی کند.

حافظه

یک منبع همچنین احتمال داده است که سال 2021 زمانی باشد که شاهد معرفی آیفون های 1 ترابایتی هستیم. این اندازه ذخیره سازی است که شرکت حداقل برای تلفن های هوشمند خود تاکنون آزمایش نکرده است و انتظار داریم این گزینه در گرانترین گوشی های Pro گوشی باشد.

اگر اطلاعات Prosser صحیح باشد ، ممکن است گرانترین آیفون را ایجاد کند زیرا فضای ذخیره سازی زیادی در یک گوشی وجود دارد.

دوربین

دوربین آیفون 13 ممکن است به لنزهای شش عنصری از f / 2.4 فعلی af / 1.8 ، لنزهای پنج عنصر روشن برخورد کند طرفدار.

همچنین گزارشاتی حاکی از آن است که اپل به دنبال افزودن دوربین پریسکوپ به آیفون آینده است. این امکان برای بزرگنمایی بیشتر از مدلهای فعلی را فراهم می آورد ، شاید تا 10 برابر بزرگنمایی نوری ، بدون ضخامت بیشتر اجزای دوربین. با این حال ، بر اساس شایعات ، این ممکن است تا زمان آیفون 14 یا یک دستگاه حتی بعدی وارد نشود.

همچنین شایعاتی در مورد معرفی یک آیفون بی سیم در سال 2021 منتشر شده است. ممکن است این شرکت تنها یک گوشی داشته باشد که این کار را انجام می دهد ، اما این بدان معنی است که فقط از شارژ بی سیم استفاده خواهد کرد.

در همین حال ، در قسمت جلوی باتری ، از تحلیلگر Ming-Chi Kuo شنیده ایم که آیفون 13 ممکن است به فناوری برد نرم تغییر کند ، که می تواند باتری های کوچکتر از نظر فیزیکی را بدون کاهش ظرفیت فراهم کند.

البته انتظار می رود پشتیبانی  5Gدر آیفون های 2021 ادامه داشته باشد ، اما انتظار می رود این شرکت به دستگاه های mmWave یا sub-6 روی بیاورد و به شما امکان صرفه جویی در هزینه را بدهد.

این اساساً به این معنی است که اگر فناوری mmWave در کشور شما در دسترس نباشد ، فقط قادر به خرید نسخه زیر 6 هستید. اپل هر دو نسخه از فناوری  5G را در آیفون 12 گنجانده است و این امر باعث افزایش قیمت گوشی به ویژه در ایالات متحده شده است.

با داشتن فناوری های بی سیم ، ما همچنین درک کرده ایم که آیفون 13 قرار است برخی از اتصالات Wi-Fi 6E را برای پیوند سریعتر به وب و ابر بسته بندی کند.

آیفون 13: آنچه می خواهیم ببینیم

با اطلاعات کمی در مورد آیفون 13 ، ما لیستی از مواردی را که دوست داریم این شرکت برای دستگاه نسل بعدی خود معرفی کند را تهیه کرده ایم. برخی از این موارد با آنچه در بالا در مورد آن خوانده اید مطابقت دارد و برخی دیگر فقط مواردی است که ما می خواهیم شاهد انجام اپل باشیم.

  • یک ارتقا بزرگ دوربین
ایفون
  • سری آیفون 12 اصلاحات جزئی دوربین را در خانواده گوشی ها به وجود آورد ، اما اصلاحات قابل توجهی نبود که بسیاری امیدوار بودند.
  •  انتظار می رود در سال 2021 شاهد یک دوربین بهبود یافته باشیم و ما امیدواریم که یک دوربین بزرگ بتواند به این معنی باشد که این شرکت می تواند در ساخت برخی از بهترین تیراندازهای بازار قدم خود راحفظ کند.

بهبود عمر باتری

  • آیفون 12 عمر باتری گوشی ها را نسبت به سری آیفون 11 بهبود نداد ، بنابراین ما دوست داریم که در آینده اپل تمرکز بیشتری بر روی دوام باتری داشته باشد.
  •  در هیچ کجا این واقعیت بیشتر از iPhone 12 mini وجود ندارد که دارای بدترین عمر باتری در کل خانواده است. به اندازه کافی مشکلی نیست که بتوانیم روزانه با آن کنار بیاییم ، اما ما دوست داریم اپل متعهد شود که عمر باتری را بیشتر بهبود بخشد.

یک آیفون 13 مینی

به نظر می رسد این یک مورد بدیهی باشد ، اما ما آیفون 12 مینی را واقعاً دوست داریم و دوست داریم که آن را به یکی از پایه های اصلی خانواده آیفون تبدیل کنیم.

گوشی های کوچکتری که به اندازه گزینه پرچم دار توانایی دارند در سال 2020 بسیار کم است ، بنابراین ما دوست داریم این شرکت برای آیفون 13 دوباره به این اندازه جدید گوشی متعهد شود.

افت قیمت

بعید به نظر می رسد که این مورد برای آیفون 13 امکان پذیر باشد ، اما با افزایش قیمت آیفون 12 نسبت به آیفون 11 ، ما می خواهیم شاهد کاهش مجدد قیمت این شرکت در سال 2021 باشیم.

با شایعه ای مبنی بر اینکه این شرکت فقط از فناوری 5G مربوط به هر بازاری که در آن زندگی می کنید استفاده خواهد کرد ، این ممکن است به اپل اجازه دهد قیمت را کمتر از آنچه قبلاً انجام داده بود پایین بیاورد.

مرگ آیفون های 64 گیگابایتی

آیفون 12 مینی و آیفون 12 هر دو با 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی در دسترس هستند و ما معتقدیم که فضای کافی برای یک گوشی هوشمند در سال 2020 وجود ندارد. برخی قادر به اداره این مسئله هستند ، اما اگر می خواهید از دستگاه خود نهایت استفاده را ببرید به احتمال زیاد بعد از چند سال استفاده مسدود می شود.

ما دوست داریم که اپل 128 گیگابایت را به عنوان حداقل اندازه دستگاه در سال 2021 معرفی کند و امیدواریم که قیمت انواع ذخیره سازی بزرگتر را به قیمت مقرون به صرفه تر برساند.

یک صفحه نمایش با نرخ تازه سازی بالا

شایعه شده برای آیفون 12 ، یک صفحه نمایش با نرخ تازه سازی بالا یکی دیگر از ارتقا های صفحه نمایش است که دوست داریم در آیفون شاهد آن باشیم تا بتواند آن را با سایر تلفن های هوشمند موجود در بازار حفظ کند.

این نوعی ارتقا است که تا زمانی که از تلفنی با فناوری استفاده نکرده اید ، نمی دانید که می خواهید اما این چیزی است که تفاوت محسوسی در تجربه آیفون ایجاد می کند.

گزینه بهتر برای شارژرها

آیفون 12 لحظه ای بود که اپل تصمیم گرفت شارژرها را درون جعبه بیندازد. طبق گفته اپل ، این ابتكاری است كه به عقیده او موجب صرفه جویی در مصرف زباله خواهد شد و گرچه این امر صحیح است اما این كار دوستانه ترین روش برای انجام این كار نیست.

ما می خواهیم ببینیم که این شرکت یک روش جایگزین برای ارائه شارژر به کسانی که آنها را می خواهند ارائه می دهد ، در حالی که آنها را به طور پیش فرض در جعبه قرار نمی دهد.

شاید هر آیفون با کوپن شارژر همراه باشد که در صورت نیاز به شارژر می توانید پول آن را پرداخت کنید اما اگر از قبل راهی برای شارژ از این کار منصرف می شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *